info@tomproduction.sk

           +421918 356 348 

 

 
 
Tlmočnícka technika

Pripravujete prezentáciu pre klientov, medzinárodnú konferenciu, sympózium, kongres, tlačovú konferenciu, večierok, firemný stánok na výstave, školenie alebo inú akciu a potrebujete profesionálnu digitálnu tlmočnícku a konferenčnú techniku?Naše služby využili už mnohé domáce aj zahraničné spoločnosti a radi pomôžeme s technickým zabezpečením akcie aj Vám. 

Na vašu akciu si môžete pozvať rečníkov, ktorí hovoria anglicky, nemecky, rusky, maďarsky, poľsky... S našou digitálnou tlmočníckou technikou to nie je žiaden problém, vieme zabezpečiť tlmočenie až do 40 jazykov/kanálov súčasne. Každý účastník akcie dostane bezkáblový digitálny účastnícky prijímač a slúchadlá, vďaka ktorým bude počuť zvolený cieľový jazyk. Máme skúsenosti s malými tlmočeniami v úzkom kruhu (2-4 účastníci), ale aj s viacdňovými tlmočeniami pre niekoľko sto účastníkov s tlmočením do viacerých jazykov (medzinárodné konferencie či tlmočenia pre štátne inštitúcie), kde sú prioritou najvyššia kvalita a bezproblémový priebeh akcie.

Aby sme zabezpečili čo najvyššiu kvalitu poskytovaných služieb, používame profesionálnu digitálnu tlmočnícku techniku vyhovujúcu medzinárodnej norme ISO 4043. Bežnou súčasťou tlmočníckej techniky je  malá tlmočnícka kabína, veľká tlmočnícka kabína, digitálny účastnícky prijímač, digitálny vysielač, bezkáblový mikrofón (do ruky, na hlavu aj klopový), káblový mikrofón so stojanom, zariadenie pre digitálny záznam tlmočenia, aktívne ozvučenie sály a, samozrejme, skúsená obsluha techniky.  Náš vyškolený personál dovezie techniku na miesto akcie, nainštaluje a odskúša techniku na mieste a po skončení akcie ju odinštaluje. Technik je po celý čas tlmočenia k dispozícii.

Pre tlmočenie v exteriéri využívame mobilný digitálny sprievodcovský (tlmočnícky) systém, ktorý je vhodný na prenos zvukového signálu od delegáta/tlmočníka k poslucháčom/turistom aj na väčšie vzdialenosti bez straty kvality zvuku. Systém pozostáva z jedného alebo viacerých vysielačov (pre jeden alebo viacero jazykov) a neobmedzeného počtu účastníckych prijímačov. Malé rozmery vysielača a prijímača umožňujú jeho pohodlné umiestnenie do vrecka saka, nohavíc, prípadne zavesenie na krk. Náš sprievodcovský systém sa jednoducho ovláda, na jedno nabitie vydrží až 8 hodín a je dodávaný v prepravnom kufri, ktorý zároveň slúži na dobíjanie.

Aby mala vaša akcia úspech, je dôležitá nielen kvalitná technika, ale aj nasadenie profesionálnych tlmočníkov, ktorí dokážu túto techniku z kabíny spoľahlivo obsluhovať. V rámci servisu vám vieme poskytnúť profesionálnych vyškolených tlmočníkov s praxou pre požadovanú jazykovú kombináciu a odbor.

 
 
O NÁS . REFERENCIE . VIZUALIZÁCIE  . KONTAKT     TOMPRODUCTION © 2012 Design by ARTLANDIA